Sauny Jach

O firmie

Ekspert od sauny z pasją

Podejście na miarę, jakość dla relaksu

Tomasz Jach

Właściciel

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, która specjalizuje się w doradztwie, budowie, sprzedaży detalicznej i hurtowej materiałów związanych z sauną. Zamiłowanie do sauny i natury przełożyło się u nas na życie zawodowe. Odwiedzamy międzynarodowe targi branżowe, aby na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania i dzielić się naszą wiedzą z klientami. Zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz usług jest misją naszej firmy.

Ponieważ mamy naprawdę duże doświadczenie w korzystaniu z sauny i bani(co widać na zdjęciu), oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do sauny dzięki którym pobyt w saunie jest nie tylko przyjemny ale także kojący dla naszej duszy.

100%

NATURALNE

Sauny Jach

SAUNY NA MIARĘ

Oferujemy domowe sauny wysokiej jakości, które doskonale wpasowują się w potrzeby naszych klientów. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
+ 0 +

Lata doświadczenia

+ 0 +

Zrealizowanych projektów

+ 0 +

Współpracujący dostawców

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.