saunyjach.pl

Projekt i Doradztwo

Sauny Jach » Usługi » Projekt i Doradztwo

Posiadanie sauny stanowi doskonałą okazję do oczyszczenia ciała i poprawy ogólnego samopoczucia. Oferujemy konsultacje, usługi budowy sauny (projekt koncepcyjny oraz aranżacje powierzchni SPA), produkcję sauny na wymiar oraz innych urządzeń i elementów wyposażenia wellness dla powierzchni rekreacyjnych, SPA, fitness, salonów odnowy biologicznej a także domowej łaźni. Korzystanie z saun to świetny sposób na poprawę zdrowia i pomoc w wielu procedurach medycznych. Sauna może być umieszczona w domu lub może być używana w spa lub na siłowni. Budowa własnej sauny to świetny sposób na cieszenie się wszystkimi zaletami spa, ale bez konieczności opuszczania komfortu własnego domu. Przy odrobinie planowania, naprawdę łatwo jest zbudować wspaniałą saunę. Zapraszamy do naszego sklepu online saun.

Budowane przez nas sauny to gwarancja najwyższej jakości usług

Projektujemy i budujemy sauny, wykorzystując przy tym technologie i wzornictwo charakterystyczne dla oryginalnych saun fińskich. Zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie umiejętnej pracy z drewnem wykorzystujemy do tworzenia niepowtarzalnych projektów saun i tzw. Jesteśmy wyspecjalizowani w opracowywaniu projektów i budowie odnowy biologicznej na różnorakich powierzchniach służących jako budynki prywatne a także ogólnodostępne.

Gatunki drewna

Idealne gatunki drewna do sauny to świerk skandynawski, jodła kanadyjska czy cedr. Od strony wewnętrznej montujemy dobrej jakości panele z cedru, osiki, jodły kanadyjskiej lub drewna skandynawskiego.
„Gwarantujemy Państwu kompleksowe wyposażenie budowanych saun. Zapewnia to bogaty wybór akcesoriów będących w naszej ofercie.”

SAUNA TO DOSKONAŁE MIEJSCE ABY ZRELAKSOWAĆ UMYSŁ

Dokładamy wszelkich starań, by budowa sauny parowej i innych obiektów tego typu, które znajdują się w naszej ofercie, przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Sposób wykończenia ścian zewnętrznych zależy już wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji. Wszystko zależy od jej rozmiarów, jakości użytych materiałów oraz specyfiki dodatkowego osprzętu.

Niezawodne

Luksusowy Odpoczynek

Funkcjonalne

Zainwestuj w Zdrowie

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy lub wyceny?
Zadzwoń lub napisz, a nasi doradcy zajmą się resztą.

ul. Polna 23 66-446 Brzozowiec

609 889 109

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem

Zapytaj o wycenę

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.